Wystartuj w Żeglarskim Pucharze Trójmiasta!

wtorek, 3 Kwiecień, 2018

Dołącz do załogi żeglarskiej Legii Warszawa i wystartuj w regatach!

Żeglarski Puchar Trójmiasta to wydarzenie, które otwiera sezon żeglarski na wodzie. Regaty odbywają się w trzech najważniejszych ośrodkach żeglarskich Trójmiasta – w 2018 w kolejności Marina Gdynia, Sopot i Gdańsk.

logo-04

Oferta do pobrania: ŻPT_LEGIA_Oferta_light

Żeglarski Puchar Trójmiasta to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz regatowy i każdego roku gromadzi około 80 załóg i nawet do 500 uczestników. Trzydniowe regaty to prawdziwe święto żeglarstwa i wyjątkowe spotkanie na wodzie w pięknej scenerii trójmiejskich marin.

18425351_1525517687489485_7901196962675425077_n

Honorowy Patronat nad Żeglarskim Pucharem Trójmiasta objął Polski Związek Żeglarski. Organizatorem regat jest Pomorski Związek Żeglarski.

Udział załogi w Żeglarskim Pucharze Trójmiasta to doskonała okazja do połączenia dobrej zabawy i nauki żeglowania podczas regatowego weekendu w Trójmieście z wsparciem Sekcji Żeglarskiej i okazją do przeżycia niezapomnianych wrażeń na wodzie!

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę zawierającą m.in. czarter jachtu z profesjonalnym skipperem, trening przed regatami oraz noclegi, wyżywienie i udział w wydarzeniach towarzyszących regatom.

To idealna oferta zarówno dla grupy znajomych, którzy chcą spróbować swoich sił w żeglarstwie jak i dla firm zainteresowanych organizacją niezapomnianego wyjazdu team buildingowego.

Do startu w regatach nie jest wymagane doświadczenie żeglarskie.

Porfavor 1

Oferta do pobrania: ŻPT_LEGIA_Oferta_light